Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč CO 2- 2 směny - Mzda od 31 000 Kč

Lokalita Kaplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do dobře zavedené společnosti, která je světovým lídrem ve výrobě vstřikovacích strojů a jejich automatizace, hledáme nového kolegu na pozci svářeč CO2

Co společnosti vyrábí? Produkty, s nimiž se setkáváte v každodenním životě: zubní kartáčky, chytré telefony, hračky, obaly potravin, komponenty pro automobilový průmysl a spoustu dalšího.

Chcete doplnit náš tým?

V tom případě nám určitě dejte o sobě vědě

Popis pozice:

  • obsluha svařovacího robota
  • příprava a svařování ocelových ploch

Profil kandidáta:

  • platné svářecí zkoušky CO 2
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • hodinova mzda 140 Kč-200 Kč dle zkušeností
  • 3300 Kč osobní ohodnocení
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • Odměny za věrnost společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Prémie za hospodářský výsledek firmy
  • Odměny za 100% docházku bez absencí
  • Dary při životních výročích
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvek na pracovní oděv
  • Očkování proti chřipce (v zimních měsících)

  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
včerejší
  • Homole
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. dubna
  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 10. dubna
  • Slaný
  • HP-ROYAL GROUP s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Štíty
  • Josef Žerníček
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Zbůch
  • Dolejš OK s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna

A-JOBS GmbH, Pekárna Srnín s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., Schwan Cosmetics CR, s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., MK správní společnost s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia České Budějovice, Skanska a.s., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Pekař / Pekařka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Cukrář / Cukrářka, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka

Kaplice, Český Krumlov, Trhové Sviny, Nové Hrady, okres České Budějovice, Homole, Litvínovice, České Budějovice, Třeboň

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

akce auto automobil den hledám hodnocení HR IT kandidát měsíc mobil mzda náplň práce nové oděv odměny ohodnocení plat pojištění pozice práce pracovní praxe příspěvek směny společnost společnosti sport stravování svařování telefon zubní životní pojištění automat automatizace automobilový průmysl bota dar dary dokument dovolené firmy kov kulturní náplň obsluha osobní PC penzijní PR prémie profi průmysl případ příprava příspěvky robot stroj technické tým výsledek zkoušky zkušenost životní