Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Obsluha strojů v moderní firmě, až 38.000 Kč, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kadaň
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, která vyrábí inteligentně navržený nábytek pro nástroje v průmyslu a dílnách? Chcete mít možnost výdělku až 38.000 Kč a mít spoustu benefitů? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme šikovné operátory/ky CNC strojů a kontrolory/ky kvality! Nástup je přímo do KMENOVÉHO STAVU společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce dle vybrané pozice: - obsluha (nikoli programování) vysekávacích, ohýbacích strojů, obsluha ručních bodovacích kleští (CNC operátor) - kontrola kvality dílů (kontrolor kvality) Místo výkonu práce: Kadaň Nabízíme: - zajímavou mzdu až 38.000 Kč dle pozice, praxe a šikovnosti - možnost směn bez nočních (kontrolor kvality) - stravenky - prémie navíc - dovolená navíc (5 týdnů) - penzijní připojištění - odměny při pracovním výročí - dárkové poukázky pro Váš volný čas - odměna za doporučení nového zaměstnance - další volna nad rámec ZP s náhradou mzdy Požadujeme: - vzdělání v technickém oboru nebo alespoň menší praxe s obsluhou strojů - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - operátor CNC (ranní, odpolední, noční směny)

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Uhříněves, Praha
  • Eclipse Print a.s.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 2. července
  • Zlín
  • Czech Wool company s.r.o.
  • 18 500 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Bystřice, Frýdek-Místek
  • Pickering Connect s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Nové Město na Moravě
  • Mateřská škola Nové Město na Moravě,…
  • od 16 800 Kč
  • Vodňany
  • Základní škola, Vodňany, nám. 5. května…
  • od 32 170 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Möbelix, SKYCLEAN s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Human-Res s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litvínov, Kadaň, Chomutov, Žatec, okres Louny, Havraň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Most, Dalovice, okres Karlovy Vary, Postoloprty, Tis u Blatna, Karlovy Vary, Louny, Horní Slavkov, Nové Sedlo, okres Sokolov, Jeníkov, okres Teplice, Rakovník, Teplice, Sokolov

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

agenturní zaměstnávání AJ benefit bonus bonusy Bor daň dovolená hledám HR IT Kadaň kontrolor kvality místo možnost mzdy náplň práce nástroje nové odměny operátor penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní praxe připojištění směny společnost společnosti stravenky výkon vzdělání zaměstnávání agent díl dohody kontakt kontrola kov místo výkonu práce nábytek náplň nástroj navíc obor obsluha odměna penzijní PR prémie program průmysl rámec ruční stav stroj technické volna