Volné místo ve firmě Alfa JOB CZ s.r.o.

Skladník hutního materiálu - od 150 Kč/hod čistého

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plzeň
Firma Alfa JOB CZ s.r.o.
Hrubá mzda 28.000 – 32.500 Kč

O nás

Alfa JOB CZ s.r.o.

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše agentura práce Alfa JOB CZ s.r.o. klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

Náplň práce:

Příjem, výdej a manipulace s hutním materiálem dle pokynů nadřízeného a systému skladového hospodářství

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe ve skladu
  • Průkaz na VZV do 3,5t,
  • Jeřábnický a vazačský průkaz
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • Zodpovědný přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Směnný provoz
  • Docházkový bonus 500 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů hrazené dovolené
  • Možnost přesčasů
  • Možnost ubytování
  • Možnost záloh
  • Mzda od 150 Kč/hod čistého

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát