Nástrojař

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Turnov
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Provádí přípravu nástroje na výměnu, výkon preventivních prohlídek po výměně, vyčištění, promazání a konzervaci nástrojů
  • Operativně odstraňuje závady vzniklé v průběhu výroby
  • Provádí opravy nástrojů dle potřeb a plánu údržby
  • Provádí evidenci preventivních prohlídek a oprav dle zadání
  • Podílí se na přejímkách a zkouškách nových nástrojů
  • Spolupracuje s technologií při úpravách a modifikacích nástrojů
  • Má právo zastavit výrobu na stroji, který jeví známky poškození či zastavit zařízení, které nesplňuje podmínky vyplívající z předpisů o bezpečnosti a hygieně práce
  • Je odpovědný za dodržování termínů, kvality a vedení evidence o provedených preventivních prohlídkách a opravách

Požadavky:

  • Vyučen ÚSO, SOU strojní
  • Minimálně praxe 2 roky na pozici nástrojař – zámečník

ŘP na VZV (B a C)

  • Znalost práce na soustruhu a frézce, výhodou je i na magnetické brusce

Vazačské a jeřábnické zkoušky, svářecí průkazy ZK 141.1, ZK 135.1, ZK 311.1.

  • Ideálně školení na bezpečnost výrobku: VDA 6,1, QS 9000, ISO 9001, ISO 14001, PO, BOZP, práce s COMES a odpis prevencí

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0067

  • Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 27. prosince
  • Kladno
  • Strojírna TEDESCO, a.s.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Louny
Zveřejněno: 5. května
  • Uherské Hradiště
  • MESIT machinery, a.s.
  • 130 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 7. srpna
  • Frýdek-Místek
  • HIGHFIVE, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Kopřivnice
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Bojkovice
  • SKD Bojkovice, s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. října
  • Šternberk
  • Robertshaw s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Životice u Nového Jičína
  • DAE EU s.r.o.
Zveřejněno: 3. března
  • Třinec
  • KOVOSPORT Třinec, a.s.
  • 16 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Šternberk
Zveřejněno: 30. března
  • Brno
  • Šmeral Brno a.s.
  • 150 – 200 Kč / hod
Zveřejněno: 2. března
  • Blatná
  • DURA Automotive CZ, k.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Tachov
  • INOTECH ČR, spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
Zveřejněno: 31. května
  • Vysoké Mýto
  • LIGMA spol. s r. o.
  • 34 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Choceň
  • Kögel, s.r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Městec Králové
  • DRUPOL, výrobní družstvo
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Nebovidy, Kolín
  • TYLL CZ s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Korozluky
  • M.Ward Manufacturing, s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liberec
  • LIPLASTEC s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Mnichovo Hradiště
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Liberec
  • Jablonec nad Nisou
  • Liberec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

AJ auto automobil benefit bezpečnost bonus BOZP den dodržování dodržování termínů dovolená e-mail EU event evidence hledám hodnocení ISO IT kandidát kvality masáže mobil nabídka náplň práce nástroje nová ohodnocení OZP plán podmínky pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka právo praxe příspěvek řízení SOU společnost společnosti stabilní stravování školení vedení výkon zámečník znalost cafeterie díl finanční informace kontakt masáž náplň nástroj odpovědný opravy osobní PR program průmysl předpis případ rok stav stroj systém technolog termín výroby závod zkoušky