Technik montáže

Lokalita Slaný
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro výrobní závod ve Slaném hledáme Techniky montáže, kteří mají zkušenosti s hydraulickými systémy a nevadí jim pracovat ve směnném provozu.

Popis pozice:

  • Mechanická montáž nástaveb
  • Montáž a zapojování hydraulických systémů
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce na 3 směny

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s montáží hydraulických systémů
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • Mzda na základě tvého požadavku a zkušeností
  • Náborový příspěvek 20.000Kč
  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny
  • Příplatky za pohotovost
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Až 3 sick day - načítá se za dobu bez absencí
  • Dotované jídlo v kantýně - cena jídla 15-25Kč
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce