Volné místo ve firmě Proveon, a.s.

Specialista zákaznického centra – od 110 Kč/hod

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Proveon, a.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 18.000 – 29.998 Kč

O nás

Proveon, a.s.

Na trhu telemarketingu působíme již od roku 2006. Díky svým zkušenostem jsme se stali odborníky na služby v oblasti péče o zákazníky, zákaznického servisu a telemarketingu především v odvětví financí, pojišťovnictví, energetiky a mobilních operátorů. Velký důraz klademe na dlouhodobé partnerské vztahy s našimi klienty, kterým přinášíme individuální a efektivní řešení zákaznických služeb.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš jistotu pravidelného příjmu? U nás nepotřebuješ praxi, řidičák ani znalost cizích jazyků. Tvojí vstupenkou jsou dobré komunikační schopnosti a spolehlivost. Nastartuj svoji kariéru v Proveonu!

Jaká je náplň práce a co Tě čeká:

  • profesionální vstupní školení
  • telefonické oslovování stávajících zákazníků našich partnerů s nabídkou rozšíření využívaných služeb
  • administrativní činnost v interních systémech
  • osobní růst a rozvoj komunikačních dovedností, které využiješ i v praktickém životě

Co za to budeš mít:

  • pravidelnou mzdu od 110 Kč/ hod, průměr kolem 150 Kč/hod
  • neomezené výkonnostní odměny – nemáme strop
  • flexibilní plánování směn
  • HPP smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky, zdarma nápoje na pracovišti
  • cafeterie (Multisport karta, volné vstupenky na společenské a kulturní akce a další)
  • unikátní odměna za doporučení kamaráda
  • reálná možnost kariérního růstu
  • pohodový tým, který Tě podpoří a podrží nejen na startu
  • příjemné pracovní místo s výbornou dostupností
  • užitečné workshopy, motivační soutěže a firemní i neformální akce s kolegy

Tvůj profil:

  • jsi komunikativní a pohotový/á
  • rozumíš si s počítačem
  • máš zájem o dlouhodobou spolupráci
  • máš dokončené středoškolské vzdělání nebo jsi vyučen/a
  • čeština nebo slovenština je Tvůj rodný jazyk

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679. Dále Vás informujeme, že jsou osobní údaje uchazeče zpracovány jen po dobu výběrového řízení a to jen proškolenými osobami. Po vyhodnocení uchazeče ve výběrovém řízení, nejpozději však do 3 měsíců jsou všechny údaje vymazány. Dříve mohou být osobní údaje a materiály kdykoliv vymazány jen na základě písemného oznámení uchazeče na e-mail společnosti.

  • Olomouc
  • Martin Podmol
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 22. dubna
  • Klášterec nad Ohří
  • ZKL Tech - Tools, a.s. - v likvidaci
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Svitavy
  • DOSON AZS s.r.o.
  • od 75 Kč / hod
  • Šternberk
  • Andrea Klarová
  • od 6 800 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Liberec
  • Jedličkův ústav, příspěvková organizace
  • 12 200 – 16 800 Kč
  • Olomouc
  • Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
  • od 19 000 Kč

Proveon, a.s., JANEMI s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., SANITINO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Shoebox CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Rock Point a.s., FERATT fashion s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Martin Podmol, Lidl Česká republika s.r.o., Vitacall s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SMS finance, a.s., VAŠE SLUNCE a.s., T-Mobile Czech Republic a.s., JPF Czech s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., Ollies dorty s.r.o., LKQ CZ s.r.o., HalfPrice, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Olomouc, Celá ČR, Velký Týnec, Velká Bystřice

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

administrativní administrativní činnost AJ akce Bor činnost e-mail EU flexibilní hodnocení HR chování interní inzerát IT Luže měsíc místo možnost na dobu neurčitou náplň práce nová odměny oznámení partner pec plán plánování práce pracovní pracovní místo rozvoj růst řízení smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravenky školení telefon uchazeč výkon vzdělání zaslání zdarma znalost životopis cafeterie centra dar dovednost firemní jazyk kariérní karta komunikační kulturní list materiál motivační možnost kariérního růstu na dobu na pracovišti náplň nařízení odměna osobní počítač PR praktické profi příjemné řidič schopnost schopnosti systém tým údaj výběr výkonnost výkonnostní odměny zájem zákazník