OBCHODNÍ PORADCE PRO KOSMETIKU 39.000 Kč - 45.000 Kč

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma Nefrito laboratories, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 39.000 – 45.000 Kč

Jsme rodinná firma NEFRITO® laboratories. Nejsme žádná korporace, kde je člověk jenom číslo. Naopak. Zakládáme si na skvělých vztazích a rozvoji svých lidí. Jsme výrobci originální české kosmetiky, která má svůj příběh. Daří se nám i v době pandemie a neustále rosteme. Proto hledáme podobně naladěného člověka na pozici: OBCHODNÍ PORADCE PRO KOSMETIKU. Rád/a komunikujete s lidmi a máte obchodního ducha? Máte neustále úsměv na tváři? Chcete od života víc a hledáte pro sebe příležitost se posunout ? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Náplní Vaší práce bude komunikace se zákazníky, budování dlouhodobých vztahů, představování novinek a prodej české kosmetiky v OC.

Požadujeme:

  • Chuť na sobě pracovat. Mít radost ze spokojených zákazníků a dobře odvedené práce. Týmového ducha. Odpracovat 18 dní v měsíci.

Nabízíme:

  • A co u nás získáte? Prostředí rodinné firmy a skvělé kolegyně a kolegy, se kterými zažijete hodně zábavy. U nás je Váš osobní a profesní rozvoj neomezený. Naše firma je místo, které dává lidem prostor a příležitost. Vaše práce bude mít smysl a Vy budete přínosem pro firmu a zároveň pro zákazníky. Pokud hledáte stabilní práci nebo i velkou příležitost, obojí u nás najdete.

Průměrná mzda včetně provizí je 39.000 Kč – 45.000 Kč.

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete svůj životopis nebo volejte a my se Vám obratem ozveme. Těšíme se na Vás.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena