Mechanik 2 směnný provoz Hranice na Moravě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Hrubá mzda 17.300 – 20.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Mechanik – 2 směnný provoz Hranice na Moravě

Hledáme uchazeče na pozici Mechanik pouze do jednosměnného provozu, jedná se o práci v čistém a klidném pracovišti a výbornou dostupností (v těsné blízkosti se nachází autobusové a vlakové nádraží)

Náplň práce:

  • Vaší hlavní náplní bude montáž průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení z celého světa.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • samostatnost a zodpovědnost
  • výhodou je praxe v elektrotechnické výrobě

Nabízíme :

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • platové ohodnocení dle zkušeností s možností platového růstu
  • příspěvek na stravné 65Kč/den
  • příspěvek na dopravu dle lokality
  • možnost navštívit výrobu a vyzkoušet si práci
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy

  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Trutnov
  • Renáta Kryštofová
  • 19 001 – 22 001 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Havraň
  • Elektrikáři
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Jičín
  • Jana Horáková
Zveřejněno: 1. dubna

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., JPF Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LUMA trading s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Hřiště v CAJKU s.r.o., AMES s.r.o., TRIMILL, a.s., AC Jobs, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Olomouc, Hranice, okres Přerov, Milenov, Bělotín, Všechovice, okres Přerov, Radotín, Potštát, Dolní Újezd, okres Přerov, Odry, Valašské Meziříčí, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Fulnek, Přerov, Tršice, Hlubočky, Velká Bystřice, Sedlnice, Fryšták, Vsetín, Kopřivnice

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

auto Bor den elektro hlavní hledám hodnocení HR Hranice IT Most možnost na Moravě náplň práce odpovědnost ohodnocení plat práce pracovní pracovní poměr praxe příspěvek růst řízení samostatnost stabilní stravné uchazeč vhodná zaměstnání Zruč dohody Hranice na Moravě kov lokality náplň platové ohodnocení poměr PR průmysl průmyslový stroj technické zákazník zkušenost