Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Nenáročná práce ve výrobě-ubytování zajištěno-zálohy, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Pro předního výrobce automobilových klimatizací. Hledáme nové zaměstnance na pozici operátora výroby.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochota práce na tři směny
  • předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní práce na HPP
  • nástup ihned
  • příplatky za směnnost, přesčasy, práci o víkendu
  • bonusová složka mzdy až 3 000,– Kč
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • dotované stravování
  • pravidelné ZÁLOHY
  • možnost ubytování zajištěno

Pracovní náplň:

  • výroba automobilových klimatizací
  • obsluha výrobních strojů
  • třísměnný provoz
  • místo výkonu práce: Hluk

  • Otrokovice
  • FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. března
  • Luhačovice
  • VAVRYS CZ s.r.o.
  • 14 500 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Relax zóna
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
včerejší
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brankovice
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Plzeň
  • Mulačova nemocnice s.r.o.
  • od 16 710 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Praha
  • Elektrizace železnic Praha a.s.
Zveřejněno: 7. února
  • Rakvice
  • Zemědělské družstvo Rakvice
  • 20 500 – 21 500 Kč
  • Kostelec nad Orlicí
  • STATING s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 8. února

Project Controls, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, INDEX NOSLUŠ s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., Comac jobs s.r.o., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Amikov job, s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., AISE, s.r.o., DF Partner s. r. o., Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Kyjov, okres Hodonín, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Hluk, Napajedla, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Otrokovice, Bzenec, Strážnice, Luhačovice, Vlkoš, okres Hodonín, Zlín, Brankovice, Kroměříž, Hulín, Fryšták

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

AJ auto automobil bonus bonusy hledám Hluk místo mobil možnost mzdy náplň práce nové operátor plat práce pracovní přesčas přesčasy příplatky směny stabilní stravování ubytování víkend výkon výroba zkušenosti Zruč místo výkonu práce náplň obsluha PR pracovní náplň stroj výrobní výroby výše zkušební zkušenost