Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor výroby - dětská hřiště - nástup do kmenu - ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • práce pro společnost orientující se v kompletaci herních dřevěných či lanových hřišť, nástup přímo do firemního kmenu (ne personální agentura)
  • práce s materiálem tj. lano, akátové dřevo – či jiný druh materiálu
  • dle pracovního postupu vykonává kroky ke kompletaci zakázky (pracovní postup je předem daný) např. řeže lano na předem dané délky, připravuje spojovací materiály či sestavuje lanové sítě (nejedná se o pásovou výrobu)
  • v případě nedostatku materiálu hlásí požadavky nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • celkové mzdové ohodnocení 26.000 Kč – 33.000 Kč, odvíjející se od míry zaučení
  • mzda je rozdělená na fixní složku a variabilní složku (osobní ohodnocení 0 – 2500 CZK,

docházkový bonus pro 100% docházce je 1300 CZK, kolektivní bonus při splnění cíle 0 / 1200
CZK)
Proplacení přesčasů: PO – PÁ + 25%, SO – NE + 50% (možnost přivýdělku až 3.000 CZK / měsíc či více)

  • oběd a večeře v jídelně od 25 Kč (zbytek zaplatí firma) – na výběr minimálně z 6 jídel. Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně, včetně placených přestávek po 2 hodinách
  • příplatek za práci přesčas a v sobotu nad rámec zákoníku práce
  • týden placeného volna navíc (celkem 25 dní dovolené)
  • příspěvek na sport a relaxaci

Požadavky na zaměstnance

  • pracovitost a pečlivost
  • šikovnost a zručnost
  • spolehlivost

Pracovní doba
PO – PÁ 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna)

Informace k náboru

  • po zaslání Vašeho životopisu Vás budeme kontaktovat telefonicky

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Hradec Králové
  • Jaroslav Jiřička
  • 35 000 – 100 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. února

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Větrník, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TASY s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., RANOB s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Jiří Geisler, Personal fabric - agentura práce, a.s., ESOX, spol. s r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., IFE-CR,a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

agentura benefit benefity bonus Bor cíle CZK den doba druh firma hodnocení IT měsíc možnost mzda nábor náplň práce nové odpovědnost ohodnocení operátor pečlivost personální agentura plat plnění postup požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní týden přesčas příplatek příspěvek společnost sport telefon týden výhody zákoník zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaslání zdarma Zruč životopis agent cíl dané daný dar dovolené firemní informace kolektiv kolektivní kontakt kov materiál mzdové na pracovišti nadřízené náplň navíc operátor výroby osobní personální placené placení placený PR případ rámec rok směna stav volna výběr výroby zaměstnanecké