Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Asistentka ředitele - 18 - 20 000Kč, možnost velmi lukrativn

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis
Min. vzdělání Vyšší odborné

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o oblast sociální práce či péče o seniory? Láká Vás možnost podílet se na řízení sociální zařízení?

Pokud ano, máme tu zajímavou příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

  • Pomoc řízení sociálního zařízení
  • Pomocný dohled při schvalování rozpočtů
  • Reprezentování zařízení navenek
  • Administrativní úkony
  • Dohled a plánování agendy ředitele společnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Výborné mzdové ohodnocení
  • Možnost velmi lukrativního kariérního růstu
  • Služební telefon a notebook

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ vzdělání – ideálně sociální práce, sociální pedagogika apod.
  • Znalost zákona č. 108/2006 Sb. nutnou podmínkou!
  • Zájem o oblast sociální práce
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Dobré komunikační schopnosti, svědomitost, ochotu učit se
  • Hledáme mladého člověka, který je ochotný učit se a má již vyzrálou osobnost

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na zobrazit tel. číslo .

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • Petra Loušová
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Praha
  • Praha

HOBRA - Školník s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., ManpowerGroup s.r.o., Miroslav Svoboda, NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Czech s.r.o., ForCamping s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., R-PASS s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Oblastní manažer / manažerka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

administrativní AJ asistent asistentka asistentka ředitele Bor hledám hodnocení IT job Luže možnost nabídka náplň práce nová ohodnocení OZP péče plán plánování práce pracovní pracovní nabídka růst ředitel řízení služební společnost společnosti strukturovaný životopis telefon vzdělání znalost životopis agendy díl dobro kariérní komunikační kontakt kov mzdové náplň oblast osobnost PC pedagog pedagogika pomoc PR příležitost schopnost schopnosti sociální zájem