Оператор в производството на оптични кабели в Бърно с безплатно настаняване

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Český Těšín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Manpower търси да назначи кандидати на позиция Оператор в производството на оптични кабели в град Бърно (Чехия). Осигуряваме работа на трудов договор при стабилен работодател и безплатно настаняване.

Предлагаме Ви работа в чиста и тиха работна среда, без стреса от работата на поточна линия. Нашите координатори са българи и ще Ви съдействат за комуникацията с ръководството и при всяка друга ситуация, когато е необходимо.

Popis pozice:

Ръчна работа с дребни елементи - работа с оптични кабели, сглобяване на компонентите, контрол на качеството, сканиране на оптичните кабели, обслужване на производствените съоръжения. Работи се на 8 часови смени при 3-сменен режим на работа.

Profil kandidáta:

Предишен опит не е нужен. Въпреки че се отнася за работа с оптични кабели, ще се радваме да Ви научим на всичко. Основни изисквания към нашите кандидати са да притежават сръчност и прецизност, да са с добро зрение, да имат желание и възможност да работят на смени.

Nabízíme:

Работата на основен трудов договор при стабилен работодател за 25 300 CZK/месечно, в това число:

- Основна месечна заплата 19 600 CZK (бруто)

- Допълнителни бонуси и доплащания средно месечно до 5 700 CZK (бруто)

БЕЗПЛАТНО настаняване

Намаление в заводската столова

Седмични аванси

25 дни годишен отпуск

Координатор българин

За въпроси и записвания може да се свържете с нас всеки работен ден на телефони zobrazit tel. číslo или +359 52 918 014.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo