Hledáme lidem práci Manpower

Fakturant/ka s NJ

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci administrativního charakteru okořeněnou každodenní komunikací v německém jazyce? Připojte se k úspěšné mezinárodní společnosti sídlící v Ostravě. Kromě stabilního zázemí a fajn party kolegů na Vás čeká široká škála benefitů, jako jsou práce z domova, stravenky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené a mnohem více.

Popis pozice:

- zadávání a kontrola přijatých faktur, řešení nesrovnalostí
- zakládání, aktualizace a editace kmenových dat
- komunikace se zahraničními kolegy, zákazníky i odběrateli v německém jazyce (především mailová)

Profil kandidáta:

- dokončené SŠ vzdělání
- znalost NJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem - budete psát maily kolegům v zahraničí, případně jim i telefonovat)
- komunikativnost
- znalost práce s balíkem MS Office

Nabízíme:

- týden dovolené navíc
- stravenky v hodnotě 110 Kč
- roční příspěvek do Cafeterie
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- možnost pracovat 2x týdně z domova
- jazykové kurzy

  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:
  • Uherské Hradiště
  • Manpower
Zveřejněno: 18. března
  • Kozomín
  • Manpower
Zveřejněno: 11. března
  • Mariánské Lázně
  • Manpower

EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Mirel Vratimov a.s., Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Ostrava, Vratimov, Hlučín, Šilheřovice

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

administrativní AJ benefit den doba domov flexibilní HR IT kandidát komunikace kurz kurzy mezinárodní možnost náplň práce Office pozice práce práce z domova pracovní pracovní doba příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravenky telefon týden týden dovolené navíc v zahraničí vzdělání zahraničí znalost cafeterie dovolené fakturant jazyk kontrola kov náplň národní navíc německé PR profi případ roční rok řešení z domova zahraniční zákazník