Hledáme lidem práci Manpower

Datový analytik - specialista reportingu

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní logistická společnost hledá do svého týmu novou posilu. Pokud se cítíte v excelu jako ryba ve vodě, a reporting je vaším denním chlebem, tak je tato pozice možná právě pro Vás.

Místo výkonu práce: Pardubice

Pozice je vhodná i pro absolventy

Popis pozice:

Co Vás čeká?

- zpracování dat ze SAPU, příprava grafů a tabulek

- práce s makry a kontingenčními tabulkami, propojování dat s nástroji Business Intelligence

- příprava analýz a reportů z oblastí logistiky a skladování

- práci s nejnovějšími systémy v oblasti reportingu, logistiky a skladování (např. platformou Qlik)

- komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem

Profil kandidáta:

Předpoklady vhodného kandidáta

- pokročilá znalost EXCELU – práce s kontingenčními tabulkami a makry

- analytické myšlení a pečlivost

- schopnost domluvit se anglicky slovem i písmem – úroveň B1-B2

Nabízíme:

Benefity:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- týden dovolené navíc

- závodní stravování, výhodný telefonní tarif

- cafeterie, firemní akce pro zaměstnance

- příspěvek na penzijní připojištění

  • Chrudim
  • ERA-PACK s.r.o.
  • 27 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. března
  • Chrudim
  • Clever Service Chrudim s.r.o.
  • 20 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Brno
  • ModernTV s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Praha
  • Future Recruitment s.r.o.
  • 50 000 – 69 999 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 12. prosince
  • Liberec
  • Úpravy povrchů NANO, s.r.o.
  • 5 000 – 6 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. února
  • Hranice, Přerov
  • Everness s.r.o.
  • 16 280 – 18 000 Kč
  • Karviná
  • MAYFAIR, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Hodonín
  • IMG BOHEMIA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Ostrava
  • VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
  • Ostrava
  • Nový Jičín
  • Business Area s.r.o.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

absolvent akce analytik anglicky benefit benefity business den hodnocení IT kandidát komunikace mezinárodní místo náplň práce ohodnocení Pardubice pec pečlivost penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pro zaměstnance připojištění příspěvek reporting sklad specialist specialista společnost stravování tarif telefon týden týden dovolené navíc vhodná vhodné výkon znalost anglické cafeterie dovolené finanční firemní list logistik místo výkonu práce myšlení náplň národní nástroj navíc oblast oblasti penzijní PR profi předpoklad příprava report schopnost stroj systém systémy tým závod zkušenost