Hledáme lidem práci Manpower

Fakturant / ka s angličtinou - až 30 000 Kč

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Báječný tým - mezinárodní prostředí - moderní nové kanceláře - flexibilní pracovní doba - denní užití angličtiny !

Přidejte se k nám !

Popis pozice:

Využijete zde svou pečlivost při zpracovávání a následném účtování faktur dle stanovených postupů, účetních zásad a právních předpisů, které jsou vyžadovány danou evropskou zemí.

Profil kandidáta:

- SŠ / VŠ vzdělání v oboru finance / účetnictví

- Znalost angličtiny na úrovni B2, komunikativní znalost dalšího světového jazyka velkou výhodou

- Praxe v účetnictví / fakturaci velmi vítána

- Příjemné, komunikativní vystupování

- Týmový hráč

Nabízíme:

- Příležitost být součástí společnosti mezinárodního formátu
- Moderní kanceláře a podporující přátelský kolektiv
- Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a jazykových znalostí
- Odborné zaškolení
- Stravenky ve výši 110 Kč
- Příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené s 50% příplatkem
- Flexibilní pracovní dobu
- Jazykové kurzy
- 2 sick days / rok
- Možnost využití home office
- Zajištěné parkovací místo

  • Česká Lípa
  • Lukáš Staněk
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
  • Uničov
  • Paldusová Nikola
  • Uničov

EVROPA realitní kancelář, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., GW JIHOTRANS a.s., AT Finance, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Bohemia Works Montagen Management s.r.o., INVESTIX a.s., Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, Montela s.r.o., Krajské státní zastupitelství v Českých Budějovicích, Jihočeská masna, s.r.o., Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22, PM Kočí s.r.o., HARO, spol. s r.o., Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, Fast Agri s.r.o., Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, České Budějovice, Homole, Boršov nad Vltavou, Kamenný Újezd, okres České Budějovice

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ Bor den doba flexibilní hodnocení home office HR IT kancelář kandidát kurz kurzy mezinárodní místo možnost náplň práce NDA nové Office ohodnocení pečlivost plat postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe prostředí příspěvek sick day SOU společnost společnosti stravenky školení účetní vzdělání znalost dar dovolené fakturant finance finanční jazyk kolektiv kov náplň národní obor odbor odborné PR právní profi přátelský předpis příjemné příležitost rok součást standard tým účetnictví zkušenost