Mold Follower

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Turnov
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Management of everything related to the construction of injection molds for parts manufactured internally with the assingned supplier.
  • Ensure compliance with the tems of the suppliers of molds.
  • Give technical solutions, regarding to molds, to problems in plastic parts.

FUNCTIONS:

  • Contribute to the feasibility of the molds, after the request to the Tooling Engineer, before the release to supplier.
  • Participating in the Planning of mold construction with the toolmaker.
  • Procemm of molds, both monitoring and data entry of the assingned mold, including the infromation that mold supplier must enter.
  • Ensure taht Mold supplier respects the General Specification for molds.
  • Approval, with the Tolling Engineer, the pre-project of molds assigned.
  • Assistance in mold graining.
  • Assitance nad control of the first trials of the molds, P1 and P2
  • Approval, with the Tooling Engineer, the Molds in P2.
  • Monitoring the executions of modifications.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ educations
  • Assist in mould’s quotation and budgets when required by the commercial team.
  • Guarantee, with the experts team, the correct management of mould’s feasibility in the area assigned.
  • Collaborate in the technical specification of molds, giving coherence and generating standardization in his area.
  • Planning, training and assignment for human resources needed in injection mold’s follower function. Guarantee flexibility for covering all suppliers when needed
  • Coordination and management of Tooling Engineers in injection mould’s construction for internal use.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0062

  • Rychnov nad Kněžnou
  • Michal Knajfl
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Zahraničí
  • David Šiller
Zveřejněno: 29. dubna
  • Jihomoravský kraj
  • Ing. Martina Šimáčková
Zveřejněno: 18. května
  • Zahraničí
  • Klára Pechurová
Zveřejněno: 22. května
Zveřejněno: 24. května
  • Liberecký kraj
  • Petr Sedláček
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Praha
  • GAMAF s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • Litoměřice
  • Tisk Liška s.r.o.
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Ždírec nad Doubravou
  • Petr Novák
  • 19 000 – 28 000 Kč
  • Benešov
  • The Barrister Coffee & Wine, s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • KM Career s.r.o.
  • Hradec Králové
  • Original Interier, stavby s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ auto automobil benefit bonus Bor data den dovolená e-mail EU hledám hodnocení IT kandidát management masáže mobil nabídka náplň práce NDA nová ohodnocení pec pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování cafeterie compliance dar finanční human resource human resources informace kontakt masáž náplň osobní PR program průmysl případ standard systém závod