Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Podnikový právník - až 80 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 70.000 – 79.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici podnikového právníka.

Pracovní náplň:

  • Příprava, tvorba a kontrola smluvních dokumentů
  • Zastupování společnosti v právních jednáních
  • Právní poradenství
  • Účast na jednáních
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • Příprava a posuzování návrhů smluvní dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – právnického směru
  • min. 3 roky praxe v oboru (firemní právník nebo z advokátní kanceláře)
  • Velmi dobrá znalost zejména stavebního práva
  • Znalost AJ

Nabízíme:

  • Příležitost profesního rozvoje v rámci progresivní společnosti
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: e-mail přes odpovědní formulář

  • Litoměřice
  • Podnikoví právníci
  • 28 270 – 39 970 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
  • Brno
  • Hana Suchá - HR Managerka
  • 37 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Brno
  • Junáková Denisa
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Zlín
  • Beránková Daniela

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

advokát AJ Bor den dokumentace e-mail hledám hodnocení IT job kancelář možnost náplň práce nové ohodnocení podnik poradenství práce pracovní Praha práva právní poradenství právník praxe rozvoj růst společnost společnosti spolupráce vzdělání znalost advokátní dokument firemní jednání kontakt kontrola kov mzdové náplň obor oddělení PR pracovní náplň právní profesní příležitost případ příprava rok smluvní stav stavební tvorba