Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Zámečník okres Kladno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí vypsala výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Hledáte uplatnění v prosperující firmě s dlouholetou tradicí? Jste zručným zámečníkem a chcete se v něm i nadále realizovat? Potom čtěte dál!

Náplň práce:

  • samostatná příprava a sestavení jednotlivých dílců (podélné příčníky, nosníky) několika tunové hmotnosti
  • manipulace s materiálem
  • oprava a čištění dílců

Požadujeme:

  • praxe v oboru alespoň 2 roky
  • kurz pro stehování metodou 135
  • zkušenosti s pálením a rovnáním autogenem dle ZK 311, ZP 3 1.1 – 2 1.1
  • zkušenosti s rýsováním a značením
  • zkušenosti s obsluhou vrtačky
  • platné jeřábnické a vazačské zkoušky
  • orientace a čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • jistotu stabilního zaměstnání
  • smlouvu na HPP
  • možnost nastoupit ihned nebo dohodou
  • odpovídající platové ohodnocení až 27 000,– + odměny
  • benefity společnosti: příspěvek na stravování, 25 dní dovolené

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mail přes odpovědní formulář

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 37 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
včerejší
  • Praha
  • Asper Ut s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Praha
  • INOS Zličín, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Praha

VELKÁ PECKA s.r.o., Barrandov Studio a.s., DoDo Czech s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Senju Manufacturing Europe s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PORR a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, SKYCLEAN s.r.o., 3plus interier s.r.o., PLAS s.r.o., XXXLutz, Trenkwalder a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Talentinno s.r.o., CentralWork s.r.o., FIEGE s.r.o., KLENOTA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., open recruitment s.r.o., Skanska a.s., Národní divadlo, Daniel Menšík, Novitim s.r.o., Prusa Research a.s., ProfesKontakt, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Asper Ut s.r.o., LANDECO s.r.o., Markmont, s.r.o., OK klima s.r.o., CigDus s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INOS Zličín, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., TEMEC FACILITY a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Provozní manažer / manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Praha 5 - Hlubočepy, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Staré Město, Středokluky, Ptice, Hostivice, Rudná, okres Praha-západ, Jinočany, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Roztoky, okres Praha-západ, Klecany, Postřižín, Králův Dvůr, Praha

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

AJ auto benefit benefity Bor den dokumentace hodnocení IT job Kladno kurz Most možnost náplň práce nové odměny ohodnocení plat práce pracovní praxe příspěvek řízení společnost společnosti stabilní stravování uplatnění zámečník zaměstnání zkušenosti Zruč díl dohodou dokument dovolené kontakt kov materiál náplň obor okres oprava platové ohodnocení PR případ příprava rok stav technické výběr výběrové řízení zkoušky zkušenost