Hledáme lidem práci Manpower

!Přerov - Skvělá pracovní příležitost!

Lokalita Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Vzhledem k navyšujícímu se počtu objednávek, hledáme novou posilu!

Sháníte práci, jste manuálně zruční a nevadí Vám 3. směnný provoz? Do naší společnosti v Přerově hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici dělník/dělnice. Je otevřeno více pracovních pozic ☺

Modelář: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=20996

Cídič/Brusič: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=20997

Tavič: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=21003

Formíř: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=21007

Profil kandidáta:

- minimální věk 18 let
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve 3. směnném provozu
- zkušenost v oboru výhodou

Nabízíme:

- nástupní mzda od 21 000 Kč/měsíc (záleží na pozici)
- stabilní zaměstnání
- HPP
- 5 týdnů dovolené
- 5 sick-days
- prémie
- příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, odpolední, v noci...

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Hranice, Přerov
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 22. března
  • Horní Počernice, Praha
  • Valenzová Jana
  • 31 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LUMA trading s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., CERCLING CORP s.r.o., Comac jobs s.r.o., Bergasto a.s., Markmont, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., MedicProgress, a.s., Česká pošta, s.p.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pokladní, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Fasádník / Fasádnice

Olomouc, Přerov, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Velká Bystřice, Kroměříž, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov, Hranice, okres Přerov, Němčice nad Hanou, Potštát, Hněvotín, Fryšták, Prostějov

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Bor dělník hledám HR IT kandidát měsíc mzda náplň práce nové plat pozice práce pracovní Přerov přesčas přesčasy příplatky společnost společnosti stabilní víkend zaměstnání Zruč dovolené kolegyně minimální model náplň obor PR pracovní příležitost prémie profi příležitost ruční svátky zkušenost