Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář v Olomouci!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro významnou firmu z Olomouce hledáme nového kolegu na pozici Technik - Provozní elektrikář.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A máte potřebné vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovědní za:

- kontrolu technického stavu výrobních linek a zařízení oddělení výroby, před začátkem směny i v jejím průběhu

- kontrolu a opravy elektrického vybavení linek a zařízení

- spolupráci s externími firmami při instalacích, opravách, servisech a revizích výrobních linek a zařízení

- seřízení výrobních linek a zařízení v průběhu provozu

- opravy výrobních linek a zařízení vyplývajících z aktuálních poruch nebo hlášení obsluhou

- vedení záznamů preventivní údržby a provedených oprav

Profil kandidáta:

Požadujeme:

- zkušenosti na podobné pozici

- příslušné vzdělání a znalost problematiky

- vyhlášku č. 50 §6

- ochotu pracovat ve směnném provozu

- výhodou bude oprávnění na VZV

Nabízíme:

Co Vám nabídneme?

- odpovídající mzdu

- týden dovolené navíc

- příspěvěk na stravování

- a další benefity

Těším se na Vás životopis!

  • Olomouc
  • Kellerová Miluše
  • 30 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. června
  • Olomouc
  • 30 000 – 31 200 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 5. února
  • Olomouc
  • 22 200 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 15. února
  • Cheb
  • Prodavač/ka
  • 17 900 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ aktuální benefit benefity den elektrikář event firma hledám IT kandidát Lom náplň práce nové Olomouc pozice práce řízení směny stravování technik týden týden dovolené navíc vedení vzdělání zkušenosti znalost životopis dovolené elektrické externí náplň navíc oddělení odpovědní oprávnění opravy PR profi servis stav technické vybavení výrobní výroby záznam zkušenost