Volné místo ve firmě Alfa JOB CZ s.r.o.

Brusič od 150 Kč/hod čistého Plzeň

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plzeň
Firma Alfa JOB CZ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.500 – 30.500 Kč
Kontakt Martina Kubice, zobrazit tel. číslo

O nás

Alfa JOB CZ s.r.o.

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše agentura práce Alfa JOB CZ s.r.o. klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Broušení jednotlivých součástí kovových dílů motorek, dle technologického postupu za použití ručního nářadí.
  • Dobrušování a začišťování kovových dílů

Co od Vás očekáváme:

  • Zručnost
  • Praxe na obdobné pozici
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Dvousměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • 4 týdny dovolené
  • Možnost ubytování
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Docházkový bonus 500 Kč
  • Stravenky

Mzda:

  • Nástupní mzda 150 Kč/hod čistého.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát