Přijď posílit náš tým LOGISTŮ, ubytování zajištěno zdarma!

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Třebíč
Firma DE WAARDE s.r.o.
Mzda 18.000 – 22.000 Kč
Kontakt Petr Veselka, zobrazit tel. číslo

Nabízíme Ti nabídku práce v oddělení logistiky ve společnosti, která se zabývá automotive v Havlíčkově Brodě.

Hledáme kompetentní zaměstnance, kteří nám pomohou posilnit tým logistů.

Nabídka startuje DNES a počet volných míst je OMEZEN, proto nás neváhej ihned kontaktovat. Tento speciální nábor proběhne ještě tento a příští týden, proto pokud splňuješ požadavky, určitě se nám ozvi. Ubytování zdarma je samozřejmostí.

Náplň práce:

  • Oddělení logistiky – práce na skladě, na VZV – nakládka, vykládka, případně rozvoz materiálu k linkám.

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Mzda 18 000 – 22 000 Kč
  • Ubytování zdarma
  • Možnost zálohy již po 1. odpracovaném týdnu!
  • Vstřícný koordinátor ☺

Požadujeme:

  • znalost PC a průkaz VZV výhodou
  • Výpis ze zdravotní dokumentace
  • vzdělání – SOU
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochota manuálně pracovat
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod
  • Pro více informací neváhejte kontaktovat koordinátora, který Vám vše blíže vysvětlí.

Máte zájem o tuto nabídku?