Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn čistá práce - až 30.500 Kč/m + bonus 10.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 30.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro významnou mezinárodní společnost hledáme pracovníky/-ice na velmi jednoduchou a nenáročnou údržbu spotřební elektroniky (zejména čištění a drobné opravy set-top-boxů). Nemusíte se bát, projdete zaškolením a vždy Vám bude k ruce ochotný kolega. Práce probíhají v moderním provozu v Říčanech-Jažlovicích, kam se pohodlně dostanete ZDARMA svozovou dopravou od zastávky metra C - Opatov a z Říčan. Cesta z Opatova trvá 10 minut a doprava je zajištěna na každou směnu. NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED, nebo dle domluvy! + NÁSTUPNÍ BONUS 10. 000 Kč Nabízíme: - stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zajímavou mzdu - NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč po odpracování 4 měsíců - Příspěvek na bydlení 3 500 Kč/měs. k výplatě - TÝDEN DOVOLENÉ navíc - ZDARMA svozovou dopravu z Prahy a Říčan - příspěvek na sport a rekreaci formou MULTISPORT BENEFITu - příjemné pracovní prostředí a kolektiv - dotované stravování na všech směnách - pravidelný výplatní termín Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost - ochotu práce na 3 směny (6:30–14:30, 14:30–22:30, 22:30–6:30)

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Brno
  • 25 000 – 30 000 Kč

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Novitim s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Zrno zrnko s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Etimos Human s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Policejní prezidium České republiky, OK klima s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AllTech s.r.o., Columbus Energy a.s., AppTech, s.r.o., Skanska a.s., Globus ČR, v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektromontér / Elektromontérka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektrikář / Elektrikářka

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Zbraslav

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ benefit bonus den elektro hlavní hledám IT kolega měsíc mezinárodní náplň práce odpovědnost plat práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pracovník prostředí příspěvek směny společnost sport stabilní stravování školení zaměstnání zdarma Zruč cesta čistá dar doprava kolektiv náplň národní navíc oprava opravy poměr PR příjemné příjemné pracovní prostředí termín