Hledáme lidem práci Manpower

Strategický nákupčí

Lokalita Český Krumlov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme energické a technicky zdatné nákupčí do týmu výrobní společnosti, kteří budou mít na starosti nákup pro evropské závody a převezmou odpovědnost za strategický nákup.

Popis pozice:

- Správa dodavatelské databáze, podpora rozvíjení komoditní strategie a optimalizace portfolia dodavatelů

- Provádění pravidelné analýzy trhu a benchmarking

- Provádění výběrových řízení, srovnání nabídek a předkládání výsledků výběrové komisi

- Vedení jednání ohledně evropského dodavatelského portfolia, údržba a rozvoj vztahů se strategickými dodavateli, management smluv

- Podpora při naplňování cílů v oblasti snižování nákladů, sledování faktorů, jež mají vliv na náklady a výkonnost

Profil kandidáta:

- Technické vzdělání

- Orientace v technické dokumentaci

- Praxe v oblasti technického nákupu, schopnost strategického myšlení

- Vynikající vyjednávací schopnosti, schopnost vést jednání o strategických dodávkách, schopnost sepisovat právní smlouvy a orientovat se v nich

- Orientace na výsledky, schopnost spolehlivě a úspěšně vést projekty

- Pružný přístup k pracovním cestám v rámci Evropy, a to i neplánovaným

- Nutná je velmi dobrá znalost angličtiny, výhodou je druhý jazyk (německý, francouzský, italský, jazyky východní Evropy)

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)
  • 25 dní dovolené
  • Zázemí mezinárodní společnosti podporující motivaci zaměstnanců
  • Příspěvek na Penzijní a Životní pojištění dle mzdy zaměstnance
  • Podpora individuálního jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na kulturu, zdraví a sport
  • Závodní stravování

  • Znojmo
  • SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
  • Beroun
  • MoniLu s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 9. února

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

AJ bonus data den dění dovolená druh EU hledám hodnocení ISO IT kandidát management mezinárodní mzdy na dobu neurčitou náklady náplň práce odměny odpovědnost ohledně ohodnocení plán podpora pojištění pozice práce pracovní práva praxe příspěvek rozvoj řízení sledování společnost společnosti sport správa strategie stravování Vánoce vedení výkon výsledky vzdělání vzdělávání zaměstnanců zdraví znalost analýzy cíl databáze dokument dovolené faktor finanční francouzský jazyk jednání kov myšlení na dobu náklad náplň národní německý oblast oblasti penzijní PR právní profi projekt pružný přístup roční schopnost schopnosti smlouvy strategické strategický technické trh tým údržba výběr výkonnost výrobní vztah závod