Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby v Rakovníku – vydělejte si od 23 500 Kč!

Lokalita Rakovník
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

TOP zaměstnavatel v regionu, Valeo Rakovník, rozšiřuje tým a vy se můžete stát jeho součástí!

Hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby klimatizačních jednotek.

Můžete využít také naše zajištěné svozy ze směrů Žatec a Louny.

Udělejte změnu a získejte novou práci už dnes!

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude montáž klimatizačních jednotek a kontrola kvality v moderní výrobní hale.

Profil kandidáta:

Hledáme šikovné operátory a operátorky, stačí vám vyučení a chuť se učit a zlepšovat.

Když vám práce půjde od ruky, můžete u nás růst a posouvat se na vyšší pozice.

Nabízíme:

Základní mzda operátora výroby je 23 500 Kč.

Ke mzdě získáte mnoho navíc, například:

- řadu příplatků a bonusů

- 2 týdny dovolené navíc

- dotované stravování

- svozová doprava ze směrů Žatec a Louny

a další zajímavé výhody, například možnost využít finanční poradenství a další.

Neváhejte, ozvěte se jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka, nebo na níže uvedené kontakty!

  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Central Management Restaurants s.r.o.
  • od 16 100 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Čestlice
  • Anatoliy s.r.o.
  • od 20 500 Kč

ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., I N T E G R O a. s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SKYCLEAN s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Human-Res s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Trenkwalder a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Rakovník, Kladruby, okres Rokycany, Kladno, Králův Dvůr, Tis u Blatna, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ bonus den hledám IT kandidát kvality Louny možnost mzda náplň práce operátor plat poradenství pozice práce příklad Rakovník růst SOU stravování výhody vyšší zaměstnavatel Žatec dny doprava dovolené finanční kontakt kontrola kov náplň navíc odpovědní oprava PR profi region součást týdny tým výrobní výroby vyučení