Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Montér/ Zámečník 21 000,- ; Hpp; Možnost Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,–/hod. čistého
Pro stabilní podnik v Plzni, zabývající se výrobou leteckých interiérů přijmeme zaměstnance na pozici MONTÉR/ ZÁMEČNÍK.

Náplň práce:

  • Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:

  • Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, apod.
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Směny:

  • Ranní a odpolední, možnost přesčasů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti, letecký průmysl
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Smlouvu na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní společenské akce
  • Stravování zajištěno
  • Možnost ubytování v centru Plzně
  • Možnost záloh

Plat:

  • 130,–/HOD. ČISTÉHO

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 39 000 – 59 999 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 18. dubna
  • Plzeň
  • D.S.D. PRAKTIK s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • Plzeň
  • 50 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 15. dubna
  • Plzeň
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 16. dubna

OBB stavební materiály, spol. s r.o., B & BC, a. s., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Markmont, s.r.o., Česká pošta, s.p., FLEXIMA s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SH Job Partners s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., Trenkwalder a.s., RUG CZ, s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Dýšina, Příšov, Líně

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ akce Bor email EU mezinárodní možnost náplň práce plat podnik práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí přesčas směny společnost společnosti stabilní stravování truhlář ubytování zámečník Zruč životopis dokument firemní interiér kov náplň národní nástroj obor PR průmysl případ rok ruční stroj