Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Skladník s VZV • 185kč/hod. • nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nepřevázka
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zaskladňování a vyskladňování pomocí VZV
  • práce je ve skladu s autodíly
  • zakládání a stohování palet do regálů
  • skenování zakládaného zboží
  • 3 směny (R,O,N, 8 hod, víkendy volné)

NABÍZÍME:

  • základní hodinová mzda 157Kč/hod
  • bonus až 28Kč/hod
  • Zaměstnání na HPP
  • stravenkový paušál 50Kč/směna
  • pravidelné zálohy na mzdu každý týden
  • multisport karta

POŽADUJEME:

  • praxe v řízení VZV – ještěrky (krátké i dlouhé vidle)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • nutno ovládat nakládku a vykládku z boku a do výšky
  • zkušenost se scannerem
  • znalost ČJ

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo

Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

CONTROLLER (m/ž/d)

Nutně vás hledají
  • Libeň, Praha
  • Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Mělník
  • ČSAD Střední Čechy , a.s.
  • 40 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. dubna
  • Liberec
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 27 000 Kč
  • Liberec
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Jihlava
  • FFS HOLDING a.s.
  • 19 000 – 47 000 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Praha
  • Modern marketing investments europe s.r…
  • 35 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Ostrava
  • Shalem Pratap Kumar Vallabhapuram
  • od 17 800 Kč
  • Štramberk
  • SSE Explo Česká republika s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Poradna pro integraci, z. ú.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 22. června

HOFMANN WIZARD s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Motopoint, a.s., PROROZVOZ s.r.o., Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, DoDo Czech s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., INDEX NOSLUŠ s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Plastiform s.r.o., HR Direct s.r.o., USK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., Auto R Neratovice s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, PATOK a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AC Jobs, s.r.o., Karma Český Brod a.s., PRAKTIK system s.r.o., Lorema, BREADWAY a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., XXXLutz, C.S.CARGO a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., Human-Res s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., MG Services s.r.o., CentralWork s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., IAG s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., FIEGE s.r.o., AP-AUTO PRAHA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Hostavice, Praha 9 - Hloubětín, Mladá Boleslav, Řepov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Hlavenec, Nymburk, Ralsko, Starý Vestec, Sadská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Turnov, Poděbrady, Neratovice, Mělník, Jičín, Jirny, Český Brod, Lomnice nad Popelkou, Stráž pod Ralskem, Bořanovice, Semily, Štětí, Odolena Voda, Zdiby, Postřižín, Kozomín

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

auto bonus den mobil mzda náplň práce nová paušál práce praxe řízení sklad směny sport stravenkový paušál týden víkend zaměstnání zdarma znalost Zruč dané dar díl karta kov mobilní náplň pomoc PR směna zkušenost