Konstruktér - automatizace (automotive)

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo
Hledáme podporu do rakouskému týmu konstruktérů, který se bude pozitivně podílet na automatizaci, vývoji produktů a konstrukci vstřikovacích nástrojů!

Popis pozice:

- Tvorba technických výkresů automatizovaného výrobního řešení, 3D výrobní dokumentace
- Optimalizace a standardizace stávajících výrobních zařízení a procesů
- Návrh prototypu pro zajištění plynulých výrobních procesů
- Podpora a úzká spolupráce s vývojem produktů, výrobou a dalšími odděleními (vč. rakouské pobočky)

Profil kandidáta:

- Dokončené vyšší technické / strojírenské vzdělání - Zkušenosti s návrhem automatizovaných řešení a konstrukcí vstřikovacích nástrojů výhodou - Dobrá znalost 3D počítačově podporovaného návrhového softwaru (např. Siemens NX) - Velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka (psaného i mluveného) - Ochota učit se, kolegialita a flexibilita (ochota cestovat 1x týdně do rakouského závodu)

Nabízíme:

- Prostředí založené na inovacích u dodavatele Tier-1 Automotive - Dlouhodobá perspektiva ve společnosti s top technologií - Kolegiální tým a rozmanité možnosti školení a rozvoje - Konkurenční plat a flexibilní pracovní dobu
- Zaučení v mateřské společnosti v Rakousku
- Práci na projektech v zahraničí i v ČR
- 5 týdnů dovolené
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek na stravné
- Pracovní pozici Č. Budějovicích

Máte zájem o tuto nabídku?