KUCHAŘ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní
požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Práce na HPP
  • Příprava všech chodů a menu tématicky zaměřených v zavedené restauraci
  • Práce v kuchyni a podílení se na veškerém chodu spojených s tvorbou a přípravou jídel

Požadavky:

  • Ideálně vyučen/a v oboru Gastronomie
  • Časově flexibilní osobnost se zájmem o vaření či obor
  • Nutná je praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok a více
  • Znalost italské kuchyně výhodou (do jedné z provozoven)

Nabízíme:

  • Firemní uniformy
  • Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd.
  • Zaručen kariérní růst, pravidelná odborná školení
  • Práce ve výborné restauraci s velice dobrým jménem
  • Výborné platové ohodnocení

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0040)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Jablonec nad Nisou

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

akce astronom Bor den e-mail EU flexibilní gastro gastronomie hledám hodnocení IT kandidát kariérní růst nabídka náplň práce nová odměny ohodnocení plat pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe růst školení znalost díl firemní informace kariérní kontakt kov náplň obor odbor odborná osobní osobnost platové ohodnocení PR případ příprava rok