Hledáme lidem práci Manpower

Skladníci s VZV - Bor - 28-30 tisíc !

Lokalita Bor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se podílet na tom, aby každý dostal, co si objednal ? V tom případě ČTĚTE DÁL !

Popis pozice:

Nakládka a vykládka zásilek z kamionu

Třízení zásilek

Práce s PC a evidencí zásilek

2 směny

Místo výkonu - Bor u Tachova

Profil kandidáta:

Skladník s praxí a oprávněním na VZV

Schopnost se rychle a samostatně rozhodovat

Potřebujeme samostatného, důsledného a odpovědného skladníka, aby se každá zásilka dostala tam, kam má :)

Požadujeme minimálně SOU !

Práce na PC

Čistý trestni rejstřík PODMÍNKOU !

Nabízíme:

Základní mzda 28-30 tisíc dle zkušeností

Kvartální odměny

Vstoupíte rovnou do kmenu společnosti

25 dnů dovolené

3 sickdays

1 myday

Možnost kariérního růstu - každý chceme růst :)

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Paldusová Nikola
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Praha
  • Valenzová Jana
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Bystřice pod Hostýnem
  • Manpower
  • Plzeň
  • Páječ/ka
  • 23 000 – 26 500 Kč

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FLEA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jiří Kuric, Rilancio s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Sahm s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., LT trade s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., APEKO GROUP s.r.o., Jiří Marek, ARBYD CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., Jitka Poláková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Obchodník / Obchodnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Bor, Tachov, Stříbro, Heřmanova Huť, Horšovský Týn, Přehýšov, Stod, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Líně, Dobřany, okres Plzeň-jih, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Chotíkov, Horní Slavkov, Cheb

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Bor den kandidát místo Most možnost mzda náplň práce odměny pozice práce růst řízení sklad směny SOU společnost společnosti Tachov výkon díl dovolené kariérní možnost kariérního růstu náplň odpovědné oprávnění PC PR profi případ schopnost sickday zkušenost