Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Projektový koordinátor/ka ve výrobě, i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro předního výrobce vysoce kvalitního vybavení interiérů dopravních prostředků hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Projektový koordinátor/ka se znalostí výrobních procesů a technologií. Hlavní náplní práce je administrativní zastřešení nových projektů - od zadání až po předání do výroby. Výborná znalost německého jazyka je podmínkou. Náplň práce: - zjišťování zákaznických specifikací a možností jejich aplikace ve výrobě ve spolupráci s centrálou společnosti - Řízení projektu od vývoje až po zavedení do sériové výroby napříč firmou - Zpracování nabídek a nacenění zakázky, provádění kapacitních výpočtů, zajištění technické dokumentace, provádění cenových kalkulací - Kompletní archivace všech podkladů u projektů - Spolupráce při odstranění závad zjištěných při reklamacích Nabízíme: - Zajímavé finanční ohodnocení v návaznosti na zkušenostech - 5 týdnů dovolené - PC, telefon i k soukromým účelům - Příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění - Stravenky Požadujeme: - Min. SŠ vzdělání - Zkušenosti na podobné pozici výhodou - AJ na komunikativní úrovni (C1) - Německý jazyk na středně pokročilé úrovni - Prezentační, komunikační a organizační dovednosti - Práce v SAP výhodou

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Karlovy Vary
  • NEW WAVE CZ, a.s.
  • od 27 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Sanatorium Astoria a.s.
  • 36 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • LK SUPPORT s.r.o.
Zveřejněno: 28. března
  • K.V.Economy s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Mírová
  • LIGNETA servis s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Stanovice, Karlovy Vary
  • Sigi Consulting s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Chodov, Sokolov
  • Auto Sael s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • od 38 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 5. března
  • Dejvice, Praha
  • INTERFRUKT s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Praha
  • Bernstein Bank GmbH
  • 30 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 11. února

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, O2 Czech Republic a.s., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, SATIVE s.r.o., Nemocnice Ostrov s.r.o., NEW WAVE CZ, a.s., Karlovarský kraj, CC INTERNET s.r.o., RuBea, spol. s r.o., Sanatorium Astoria a.s., Kokiska s.r.o., LK SUPPORT s.r.o., Nika travel s.r.o., Vean Tattoo Czech s.r.o., StarLink s.r.o., K.V.Economy s.r.o., HEDVIKA GABRIELOVÁ, LIGNETA servis s.r.o., Sigi Consulting s.r.o., Auto Sael s.r.o., KH Czechia s.r.o., Město Loket, Lindner Türen - Fassaden s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Technik / technička dopravy, Účetní, Konzultant / konzultantka IT, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka, Sociální pracovník / pracovnice, Oblastní manažer / manažerka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Karlovy Vary, Ostrov, okres Karlovy Vary, Mírová, Stanovice, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Loket, okres Sokolov

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

administrativní AJ Bor den dění dokumentace hlavní hledám hodnocení IT možnost náplň práce ohodnocení pec penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění reklama SOU specifika společnost společnosti spolupráce stravenky telefon vedení vzdělání zaměstnavatel zkušenosti znalost aplikace dokument dopravní dovednost dovolené finanční interiér jazyk komunikační kov kvalitní náplň německé německý německý jazyk organizační dovednost organizační dovednosti PC penzijní PR proces procesů projekt projektový předání příspěvky řešení technické technolog vybavení výrobní výroby zkušenost