Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 30 000 Kč/m • svozy Žatec a Louny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakovník
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

• NÁSTUP IHNED!

  • 30 000 Kč/měs
  • 7 500 Kč půlroční bonus
  • 3000 Kč příspěvek na ubytování
  • navíc 2 týdny dovolené! celkem 30 dní za rok!
  • bonus 5 000 Kč za doporučení nového kolegy
  • pracovní oděvy a obuv
  • obědy za 25 Kč nebo 50 Kč stravenka
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • ZDARMA doprava svozovými autobusy

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
  • 3 směny (N, O, R), 8 hod, víkendy volné

POŽADUJEME

  • spolehlivost
  • výpis ze zdravotní dokumentace NUTNÝ

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel.č. zobrazit tel. číslo

  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 17. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Uherský Brod
  • Torun & Schmidt s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., I N T E G R O a. s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Human-Res s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Rakovník, Kladruby, okres Rokycany, Kladno, Králův Dvůr, Tis u Blatna, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

auta auto bonus den dokumentace IT Louny mobil náplň práce nové obuv oděv oděvy operátor pozice práce pracovní příspěvek směny sport ubytování víkend zdarma zdravotní Žatec dar dny dokument doprava dovolené karta mobilní náplň navíc oprava PR roční rok stravenka týdny výroby