Hledáme lidem práci Manpower

Skladník V Nýřanech Bez Nočních

Lokalita Nýřany
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

V současné době hledáme pracovníky na pozici : Skladník s VZV.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude : příjem, skladování, kontrola materiálu a zboží, práce se skenerem.

Profil kandidáta:

-praxe s VZV výhodou

-trestní bezúhonnost

Nabízíme:

-pouze ranní a odpolední směny

-motivující úkolová mzda (základ 120,- Kč/h + při plnění úkolů 0 - 30,- Kč/h)

-zákonné příplatky

-doprava zdarma

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Rokycany
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. března
  • Rokycany
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • AC Jobs / Advantage Consulting
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. května
  • Plzeň
  • Kučová Michaela
Zveřejněno: 4. června

Elflein Transport s.r.o., Manuvia People CZ a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Šmídl s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Trenkwalder a.s., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., Sahm s.r.o., LT trade s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ZDAR, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Správa železnic, státní organizace, LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Košík.cz s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DOPRON s.r.o., Dischner, Speditions- und Handelsgesellschaft mbH, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., C.S.CARGO a.s., HIPPO Logistik, s.r.o., Faurecia Plzeň, s.r.o., Nik Company s.r.o., DEXAR s.r.o., BEGINDAT s.r.o., Europa Logistics s.r.o., PENLIRIN s.r.o. v likvidaci, Vysoká, a. s., ZNZ Přeštice, a.s., KG Business s.r.o., Jan Schmidt, INEL - Technik, s.r.o., Lukáš Flak, Jakub Malý, JOCHSTAV s.r.o., A.T.H. CENTRUM družstvo, TransCarsWorld s.r.o., CD SANITAR, s.r.o., OSONA PLZEŇ a.s., Purum s.r.o., Görners s.r.o., STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Vedoucí skladu

Nýřany, Celá ČR, Vejprnice, Přehýšov, Heřmanova Huť, Stod, Plzeň, Stříbro, Třemošná, Staňkov, okres Domažlice, Ejpovice, Rokycany, Horšovský Týn, Bor, Klatovy, Domažlice, Mýto, Chodová Planá, Tachov, Mariánské Lázně, Cerhovice, Úherce, okres Plzeň-sever, Dobřany, okres Plzeň-jih, Chotíkov

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

hledám kandidát mzda náplň práce plat plnění pozice práce pracovní pracovník praxe příplatky sklad směny SOU zdarma dar doprava kontrola materiál náplň oprava PR profi úkol