Kontrorol/ka elektroniky • 26 500 Kč/měs • ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 25.000 – 26.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

POPIS PRACOVNÍ POZICE
Hledáme šikovné kolegy na jednoduchou práci s elektronikou. Práce je převážně manuální, dá se naučit, je vhodná pro muže i ženy a je v čistém, klidném prostředí.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Náplní Vaší práce bude čištění od nečistot, kontrola příslušenství (kabely a ovladače), výměna komponentů nebo balení výrobků.
  • Nejedná se o nic náročného, na začátku Vám vše vysvětlíme a pokud si nebudete jisti, Vaši zkušenější kolegové Vám poradí.

NABÍZÍME

  • 26 500 Kč/měs
  • 10 000 Kč nástupní bonus
  • bonusy od mistra
  • příplatky za směnnost
  • obědy od 20 Kč
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, atd.)
  • týdenní zálohy na mzdu
  • týden dovolené navíc
  • ubytování v Praze (doplácíte 110 Kč/noc)
  • 1 400 Kč/měs příspěvek na vlastní bydlení
  • zajištěnou doprava z Prahy ZDARMA
  • multisport karta
  • DOPORUČ KOLEGU A ZÍSKÁŠ ODMĚNU 5 000 Kč ZA ZAMĚSTNANCE!
  • dlouhodobé zaměstnání na HPP

POŽADUJEME

  • NUTNÁ znalost práce na PC ( vyhledávání na internetu, Word, složky) – probíhá testování
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • znalost ČJ
  • čístý trestní rejstřík

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo