Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 30 000 Kč/měs • svozy • Rakovník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakovník
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
  • 3 směny (N, O, R), 8 hod, víkendy volné

NABÍZÍME

  • 30 000 Kč/měs
  • 6 500 Kč půlroční bonus
  • navíc 2 týdny dovolené! celkem 30 dní za rok!
  • 5 000 Kč za doporučení kolegy
  • bez zajištěného ubytování
  • pracovní oděvy a obuv
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • obědy za 25 Kč nebo 50 Kč stravenka
  • ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směru Žatec a Louny

POŽADUJEME

  • zaslání životopisu
  • výpis ze zdravotní dokumentace NUTNÝ
  • znalost ČJ rodilý mluvčí

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Žatec, Louny
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 26. března
  • Dukovany
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 17. května

IZOMAT stavebniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., LOGIT s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Rakovník, Kladno, Podbořany, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ auta auto bonus den dokumentace IT Louny mobil náplň práce obuv oděv oděvy operátor pozice práce pracovní Rakovník směny sport ubytování víkend zaslání zdarma zdravotní znalost Žatec životopis dar dny dokument doprava dovolené karta kov mobilní náplň navíc oprava PR roční rok stravenka týdny výroby