Hledáme lidem práci Manpower

Staňte se posilou HR - Personalistou

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s náborem zaměstnanců?

Jste zkušený/á personalista a chcete se rozvíjet ve společnosti, která roste neuvěřitelným způsobem, pak čtěte dále.

Výrobní společnost sídlící v Klášterci nad Ohří hledá možná právě Vás.

Popis pozice:

- vytváření a zajišťování personální politiky společnosti

- nábor zaměstnanců a realizace výběrových řízení

- vedení personální evidence a kompletace pracovněprávní a zaměstnanecké dokumentace

- koordinace vzdělávání zaměstnanců

- zajišťování sociální politiky společnosti

- výstupy a vstupy zaměstnanců a zajištění potřebné dokumentace

- komunikace s úřady

Profil kandidáta:

- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru

- min 1 rok zkušenost z přímého náboru ve výrobní společnosti

- pokročilá znalost metodik a plánů vzdělávání v kariérním rozvoji

- pokročilá znalost NJ / AJ

- pokročilá znalost práce na PC - MS Office, MYHRSuite

- organizační a komunikační schopnosti

- preferujeme předchozí praxi v automotive společnosti

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)

- týden dovolené navíc

- možnost dalšího vzdělávání

- kariérní postup

- nadstandardní zaměstnanecké benefity

- jazykové kurzy

- příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

  • Zlín
  • Domov pro seniory Burešov, příspěvková…
  • 23 390 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. března
  • Vamberk
  • ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Milevsko
  • Jan Polata
  • 16 280 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Brno
  • Šmeral Brno a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Corse LUMI s.r.o.
  • 21 000 – 30 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., Möbelix

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Obchodní manažer / manažerka

Chomutov, Karlovy Vary

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ auto benefit benefity Bor den dokumentace ekonom EU evidence hodnocení HR IT kandidát komunikace kurz kurzy možnost nábor nad Ohří náplň práce NDA Office ohodnocení personalista plán plat postup pozice práce pracovní rozvoj řízení společnost společnosti týden týden dovolené navíc úřad vedení vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti znalost dar dokument dovolené jazyk kariérní kolektiv komunikační koordinace kov list náplň navíc PC personální platové ohodnocení PR pracovněprávní právní profi příjemné rok řidič schopnost schopnosti sociální standard výběr výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost