Koordinátor pracovní agentury - FLEXIBILNÍ PRÁCE

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Tábor
Firma NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 10.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme spolehlivého člověka na pozici Koordinátor pro společnost NEWMAN Personnel Agency, s.r.o. a koordinování projektů pracovní agentury v lokalitě Tábor, Sezimovo Ústí a okolí.

Pracovní náplň:

  • Organizování a vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání (dělnické a technické pozice, administrativa);
  • Organizace pracovních směn, spolupráce se zákazníky;
  • Péče o zaměstnance (výdej záloh, předávání mezd, komunikace požadavků, docházky, příprava podkladů pro mzdy);

Nabízíme:

  • Flexibilní, pestrou práci;
  • Fajn spolupráci s ostatními koordinátory v jiných lokalitách;
  • Hodinová mzda, plus bonusy za výkon, plus diety;
  • Příspěvky na vlastní vůz, případně možnost využívat firemní;

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání/odborné vyučení s maturitou;
  • Základní znalost práce na počítači;
  • Spolehlivost, odpovědnost;
  • Schopnost pracovat samostatně;
  • Organizační, komunikační dovednosti;
  • Řidičský průkaz skupiny B;

Nástup možný ihned. Práce může být na ŽL / DPČ / DPP.

V případě zájmu nám ideálně zašlete svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti NEWMAN Personnel Agency, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.