Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Skladník/ce - i bez praxe.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kutná Hora
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 27.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

Náplň práce

  • Budete pracovat v skladu, délat skladové práce (vyskladńovaní, naskladňovaní, transport palet a další), skladová evidence.
  • Budete mít možnost jezdit na VZV.
  • 12 hodinový provoz

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • smysl pro odpovědnost a spolehlivost
  • zkušenosti s prací na VZV (není potřebný průkaz, stačí zkušenost)
  • manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • týdenní zálohy
  • ubytování ZDARMA
  • doprava ZDARMA z ubytování do podniku (zajištěné svozy)
  • ZDARMA vyhotovení průkazu na VZV
  • kariérní růst
  • výkonnostní bonusy
  • každodenní péči našeho koordinátora přímo na pracovišti
  • praxe v mezinárodní společnosti
  • zaměstnání v moderním a čistém prostředí
  • stravování v podniku ( příspěvek na stravu)

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Žďár nad Sázavou
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. listopadu

ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., Zenit, spol.s r.o., AC Jobs, s.r.o., Comac jobs s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Crocodille ČR, Advantage Consulting, s.r.o., MERIMAC s.r.o., Foxconn Technology CZ s.r.o., LUKKESCH Cargo Freighter, s.r.o., Ambulance DZS a.s., ČERNOHLÁVEK GROUP s.r.o., INPRO Čáslav s.r.o., ABERA spol. s r.o., Maso Čáslav s.r.o., Tomáš Černý, Věra Černá, PKP dopravní společnost s r.o., AGRO PODLESÍ, a.s., Farma Ostrov s.r.o., CULKA & SADLIK s.r.o., Dvůr Libněves, s.r.o., Martin Brynych, Martin Šimák, Huyen Thu Vu, PRUH POLABÍ, s.r.o., Rudolf Šaman, AGRO PERTOLTICE, a.s., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., Zdeněk Tomášek s.r.o., HÁLA TRUCK, s.r.o., HRADECKÁ SPOLEČNOST s.r.o., UNImont plus s.r.o., Pavel Víša, ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s., SEDLDEKOR spol. s r.o., Jiří Bíza, ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou, K + K mezinárodní doprava s.r.o., SAPRIL Morava s.r.o., Luboš Vrána, CARTECHNIK TRADE s.r.o., Quang Duong Vo, MyFest s.r.o., LKW Sadská s.r.o., BEGINDAT s.r.o., WANSIDA Int. s.r.o., TROLO scooter s.r.o., AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Lodník / Lodnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Referent / Referentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Support IT, Shift leader / Vedoucí směny

Kutná Hora, Celá ČR, Čáslav, Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Uhlířské Janovice, Žiželice, okres Kolín, Poděbrady, Církvice, okres Kutná Hora, Červené Janovice, Bohdaneč, Ronov nad Doubravou, Dobšice, okres Nymburk, Kněžice, okres Chrudim, Třebovle, Třemošnice, Zruč nad Sázavou, Kostelní Lhota, Chlumec nad Cidlinou, Hradec, okres Havlíčkův Brod, Chrášťany, okres Kolín, Nové Město, Hořátev, Ledeč nad Sázavou, Vyšehněvice, Heřmanův Městec, Sadská, Třebestovice, Kostelec nad Černými lesy, Budiměřice

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ bonus bonusy den evidence IT možnost náplň práce odpovědnost podnik práce praxe růst sklad společnost společnosti sport zdarma Zruč dar doprava náplň oprava poměr PR