Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Víkendové směny ve výrobě • 170 Kč/hod! Nástup ihned!

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Rakovník
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 14.500 – 15.500 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 170 Kč/hod
  • dotované stravování, nebo stravenky
  • zajištěné ubytování
  • doprava svozovými autobusy ZDARMA
  • MULTISPORT KARTA
  • vhodné i pro rodiče na rodičovské dovolené

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
  • Víkendové směny, 22 hod týdně
  • jeden týden: v pátek od 22.00 – do soboty 10.00 a v sobotu od 22.00 do neděle 10.00
  • druhý týden v sobotu od 10.00 do soboty 22.00, v neděli od 10.00 do neděle 22.00

POŽADUJEME

  • zaslání životopisu
  • výpis ze zdravotní dokumentace NUTNÝ
  • výpis z rejstříku trestů

KONTAKT
Iveta Wünschová, zobrazit tel. číslo

  • Žatec, Louny
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 26. března

IZOMAT stavebniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., LOGIT s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Rakovník, Kladno, Podbořany, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

AJ auta auto boty den dokumentace druh náplň práce pozice práce směny sport stravenky stravování týden ubytování vhodné víkend zaslání zdarma zdravotní životopis dar dokument doprava dovolené karta kontakt náplň oprava PR rodičovské rodičovské dovolené