Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Montér leteckých interiérů 165,-/hod.čistého

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 31.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme zaměstnance na pozici Montéra/Strojního zámečník či Elektromontéra.

Náplň práce:

  • Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:

  • Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, elektromechanik, elektromontér, elektrikář apod.
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Smlouvu na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravování zajištěno
  • Možnost ubytování v centru Plzně
  • Možnost záloh

Plat:

  • 165,–/hod. čistého

Nástup dle dohody.

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) .

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Třebíč
  • Eva Fišerová
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 7. února

Schäfer - Menk s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Chotíkov, Dýšina, Líně

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ Bor business elektrikář elektro elektromechanik elektromontér email EU možnost náplň práce plat Plzeň práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí stravování truhlář ubytování zámečník Zruč životopis centrum dohody dokument interiér kontakt kov náplň nástroj obor PC PR případ rok ruční stroj