Hledáme lidem práci Manpower

Soustružník mzda 26 000 Kč

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu do zavedené Jihlavské společnosti zabývající se výrobou leteckých součástí.

Popis pozice:

Jedná se o práci v 1 směnném provozu na osmihodinové směny. Hlavní náplní práce je obrábění na soustruhu SV 18, jedná se o malosériovou výrobu, obrábění přesných leteckých dílců, měření strojních součástí, ostření nářadí.

Profil kandidáta:

vzdělání SOU
praxe na klasickém soutruhu
orientace v technické dokumentaci
aktivní přístup k práci
samostatnost
spolehlivost
pečlivost

Nabízíme:

nadprůměrné mzdové ohodnocení
široký systém benefitů
stabilita
práci v moderním prostředí
příjemný kolektiv
možnost kariérního růstu

  • Třebíč
  • Eva Fišerová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ benefit den hlavní hodnocení IT kandidát měření Most možnost mzda náplň práce nové ohodnocení pečlivost pozice práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí průměrné růst samostatnost směny SOU společnost společnosti vzdělání díl dokument kariérní kolektiv možnost kariérního růstu mzdové nabízíme práci náplň poměr PR profi příjemný přístup rok součást stav stroj systém technické