Hledáme lidem práci Manpower

Řidič sk. C + E

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní práci jako řidič? Máte platný ŘP sk. C + E? Tak jste ten správný člověk pro nás!

Nabízíme práci řidiče pouze v rámci závodu, bez žádného vyjíždění na dlouhé trasy.

Místo výkonu práce Ostrava. Nástup IHNED!

Popis pozice:

Co Vás čeká

Jedná se o řízení v rámci závodu s připadnou kombinací manuální práce.

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme

- středoškolské vzdělání (min. výuční list)

- řidičský průkaz skupiny C + E

- praxe v oboru

- výborný zdravotní stav

- ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

Co Vám za to nabídneme

- fixní plat 20 000 Kč + příplatky za směnost

- volné víkendy

- na ranní směně zajíštěno stravování, za odpolední a noční stravné lístky

- stabilní práci na HPP

- nástup možný IHNED

  • Celá ČR
  • Lindy s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. října
  • Třebíč
  • MAVYTRANS s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Přerov
  • KLIMEX CZ, spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Moravské Budějovice
  • BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r…
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Kuřim
  • BRUS, spol.s r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Tuchoměřice
  • Petr Abraham
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Světlá Hora
  • LIGHT HILL s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Třinec
  • TAFIN Corp. s.r.o.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Klatovy
  • Klatovská dopravní společnost s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Ohrazenice, Semily
  • Jaroslav Dvořák
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Olešná, Havlíčkův Brod
  • HB Golf s.r.o.
  • Prostějov
  • BODOS Czechia a.s.
  • 32 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Valašské Meziříčí
  • IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Golčův Jeníkov
  • Zdeněk Málek s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Ostrava
  • JIKA Parts s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Plzeň
  • Miroslav Zíka s.r.o.
  • od 46 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Olomouc
  • KULHAJ s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Zvíkov, České Budějovice
  • Jihočeský Metallhandel Import - Export…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Vysoké Mýto
  • STAVEBNINY VM s.r.o.
  • 26 400 – 35 200 Kč
  • Červené Pečky
  • Jiří Ditrich
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • P.I. Transport s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Hrdějovice
  • STEEL PROFIL s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Brno
  • Metalšrot Tlumačov a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • České Budějovice
  • NICOTRANS a.s.
  • 28 000 – 54 000 Kč
Zveřejněno: 21. října
  • Příbram
  • Yoger - Kovo s.r.o.
Zveřejněno: 28. prosince
  • Otrokovice
  • Recovera Využití zdrojů a.s.
  • 24 700 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Olomouc
  • MlčůchTrans s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Chraštice
  • Petr Káš s.r.o.
Zveřejněno: 21. prosince
  • Olomouc
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. ledna
  • Olomouc
  • 19 700 – 25 000 Kč
  • Olomouc
  • od 19 700 Kč
  • Zlín
  • SV CARGO s.r.o.
  • 37 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Brno
  • ProEx 2000, spol. s r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Opařany
  • KAFKA TRANSPORT a.s.
Zveřejněno: 17. ledna
  • Ostrava
  • Autodoprava Antonín Káňa, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Židlochovice
  • LukaSped s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Lužec nad Vltavou
  • Jan Batěk
  • 40 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Olomouc
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Zlín
  • AGENTURA OSMA a.s.
Zveřejněno: 18. března
  • Ivan Ševčuk
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Strakonice
  • PechaSan spol. s r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Zubří, Vsetín
  • Gumárny Zubří, akciová společnost
  • od 15 300 Kč
  • 17 500 – 19 600 Kč
  • od 24 200 Kč

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ Bor dění kandidát místo náplň práce Ostrava plat pozice práce praxe příplatky řízení směny stabilní STK stravné stravování víkend výkon vzdělání zdravotní zdravotní stav list místo výkonu práce nabízíme práci náplň obor PR profi řidič stav závod