Hledáme lidem práci Manpower

Konzultant klientského servisu. 22.000 KČ fix + bonusy

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice.

Staňte se i VY členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti. Pokud máte skvělé komunikační dovednosti a češtinu nebo slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího, neváhejte to u nás zkusit!

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně do našeho interního call centra v Hradci Králové. Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty. Nevoláte žádné slepé kontakty, ale spokojené zákazníky využívající naše produkty. Čeká Vás péče o zákazníka, aktivace doplňkových služeb a administrativní činnost.

Profil kandidáta:

Co od Vás čekáme?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a žádná insolvence. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme:

Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte:

*jistota fixní mzdy + bonusy

*smlouva na HPP - 8 hodin/den (8 – 16:00 nebo 9 – 17:00)

*pracujete jen od Po do Pá

*díky volným víkendům získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*občerstvení na pracovišti po celý den ZDARMA

*5 dnů zdravotního volna

* odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

* stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

* příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*příjemné moderní prostředí

*kvalitní zaškolení

*skvělá dopravní dostupnost, 5 minut od hlavního vlakového nádraží

Zaujala Vás pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář nebo kliknout na tlačítko níže a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

administrativní administrativní činnost AJ aktuální bonus bonusy činnost den hlavní hledám HR interní IT kandidát koníčky konzultant králové Luže Most mzdy náplň práce nové občerstvení péče pozice práce prostředí příspěvek smlouva SOU společnost společnosti stravenky školení telefon týden týden dovolené navíc víkend zdarma zdravotní znalost životopis cafeterie centra české člen dar dopravní dovednost dovolené finanční jazyk kolegyně kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov kvalitní na pracovišti náplň navíc obchod odpovědní placené PR profi příjemné rok servis součást spokojen tým volna zákazník zkušenost