Hledáme lidem práci Manpower

C# vývojář

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pojď s námi zdokonalovat svět vědy! Hledáme posilu z řad middle C# vývojářů, kteří budou mít na starost jeden z nejoblíbenějších mikroskopů.

Popis pozice:

Tvým úkolem bude vývoj v C#/.NET striktně na MS platformě. Budeš součástí malého týmu 4 vývojářů a půjde o high tech vývoj v oblasti machine control a počítačového vidění.

Specifikace:

Náplň práce

Vývoj platformy na přenos obrazu z elektronových mikroskopů na obrazovky počítačů

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

ANO

Výhody na pracovišti:

✅Malý tým

✅Žádný dress Code

✅Parkovací místo

Profil kandidáta:

Co musíš umět:

☑️C#.NET

☑️Object-Oriented Design a/nebo State Modeling

☑️Image processing algoritmy

☑️Angličtina B2

Nabízíme:

✔️Budget na individuální vzdělávání

✔️Silná orientace na lidi a pracovní prostředí

✔️Zaměstnavatel roku v kraji

✔️Možnost relokace do zahraničí

✔️Masáže na pracovišti

  • Praha
  • CM mechanics s.r.o.
  • 60 000 – 69 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. října
  • Třinec
  • ModemTec s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Brno-město
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 8. února
  • Hradec Králové
  • Koncept Hradec Králové s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 9. ledna
  • Praha
  • Bernstein Bank GmbH
  • 30 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Dejvice, Praha
  • INTERFRUKT s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Jindřichův Hradec
  • MK daně a účetnictví, s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., JISTU recruitment s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, MUNIPOLIS s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PTF financial s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Technik / technička IT, Vývojář / Vývojářka, Copywriter, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Geodet / Geodetka, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Technik / technička automatizace

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ angličtina den dění doba dovolená dress code elektro flexibilní hledám home office HR IT job kandidát kraj masáže místo možnost náplň práce Office pec plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí prostředí Ronov SOU specifika výhody vzdělávání zahraničí zaměstnavatel cestování design kov lokace masáž model na pracovišti náplň oblast oblasti placená platformy počítač PR proces profi rok součást tým úkol vývojář