Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Disponent letecké přepravy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Beroun
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 39.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti přepravy a logistiky, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Disponent letecké přepravy.

Co Vás čeká:

  • Vystavování leteckých listů
  • Komunikace s leteckými společnostmi a zahraničními partnery
  • Zajištění celního odbavení
  • Zodpovědnost za dodání zásilky zákazníkovi

Co musíte splňovat:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Nutné předchozí zkušenosti ze stejné pozice
  • Aktivní znalost AJ
  • Zájem o leteckou nákladní dopravu

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Možnost kariérního i profesního růstu
  • Firemní vzdělávání, jazykové kursy a další benefity

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní pozici, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: e-mail přes odpovědní formulář

  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • České Budějovice
  • Michaela Ťupová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 3. května

BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., MESSENGER a.s., K2 moto s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Šmídl s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Pánek DOSP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VansDeliver s.r.o., f.Hýča s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., Česká pošta, s.p., Manuvia, a. s., organizační složka, Omega Hořovice spol. s r.o., Skanska a.s., C.S.CARGO a.s., cargo-partner ČR s.r.o., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Special Security Service s.r.o., OK GARDEN s.r.o., KOSMAS s.r.o., New River International s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Zrno zrnko s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Toprelax s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Zasílatel / Zasílatelka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička

Praha 4 - Kamýk, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Radotín, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Pavlov, okres Kladno, Jeneč, Kosoř, Hostivice, Hořovice, Dobrovíz, Kladno, Cerhovice, Dobříš, Tuchoměřice, Číčovice, Horoměřice

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

AJ benefit benefity disponent e-mail hledám hodnocení HR IT job komunikace možnost náplň práce nové odpovědnost ohodnocení partner pozice práce pracovní Praha růst společnost společnosti vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost životopis celní finanční firemní jazyk kariérní kov list logistik náklad náplň národní oblast oblasti PR profesní případ stav zahraniční zájem zákazník zkušenost