JUNIOR NÁKUPČÍ [13. a 14. plat] (svkjk)

Lokalita Teplice
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli a zajištění oblasti dodávek zboží
  • Příprava plánů nákupů a prodejů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Sledování skladových zásob

Požadujeme:

  • VŠ nejlépe ekonomického směru (ekonomika, finance)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • flexibilní, stresu odolný s analytickými schopnostmi

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, nadnárodní společnosti
  • osobní rozvoj
  • bohaté benefity (13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, Cafitérie, Sick day, dotované stravné, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění a jiné)

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Velká Bíteš
  • Miriam Loučková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. prosince
  • Olomouc
  • Kovaříková Marie
  • Plzeň
  • Nagyová Petra
  • Ostrava
  • Team Assistant

HOBRA - Školník s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., EVROPA realitní kancelář, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Möbelix, MIMO BOHEMIA, a.s., O2 Czech Republic a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SIRIUS FINANCE, a. s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Triola a.s., Bageterie Boulevard, HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Technik / technička výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Lovosice, Teplice, Bílina, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Litoměřice, Siřejovice, Bohušovice nad Ohří

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ akce benefit benefity ekonom flexibilní IT job komunikace Most nabídka náplň práce Office osobní rozvoj penzijní připojištění plán plat pojištění práce pracovní pracovní nabídka připojištění příspěvek rozvoj sick day sklad sledování společnost společnosti spolupráce stabilní stravné stres znalost životopis anglický anglický jazyk dovolené ekonomika finance firemní jazyk komunikační náplň národní oblast oblasti oddělení osobní Ostatní penzijní PR prodej příprava schopnost schopnosti