Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí skladu

Lokalita Žďár nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Vedoucí skladu!
Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo oblast automotive!

Popis pozice:

- řízení skladu askadových zásob společnosti, koordinace naskladňování a vyskladňování materiálu

- vedení 70 pracovníků - skladoví operátoři, přípravné práce, tisk

- práce na projektech týkající se zvýšení efektivity interního toku materiálu

- zajištění vyskladňení a příprava materiálu pro export

- zajištění dokumentace ke každé zakázce, předávání k archivaci

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- angličtina na mírně pokročilé úrovni - schopnost porozumět a odepsat na email

- zkušenosti se skladovím hospodářstvím ve výrobní společnosti

- znalost práce na PC

- ochota pracovat ve dousměnném provozu

Nabízíme:

-atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování
- systém zaměstnaneckých výhod
- akce pro zaměstnance atd...

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup dle dohody
Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

  • Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. prosince
  • Brno-město
  • Robert Glos
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Frýdek-Místek
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Popůvky, Brno-venkov
  • KROSIT s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Velká Bíteš
  • TOPSET s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Písek
  • J.E.N. Components s.r.o.
  • 16 800 – 18 400 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • BRM AERO, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Ústí nad Orlicí
  • ACE Trade spol. s r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Trutnov
  • JYSK s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Dolní Dobrouč
  • USSPA, s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Milotice nad Bečvou
  • IPG Plasty s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Nové Veselí
  • EFKO - karton, s.r.o.
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Budišov nad Budišovkou
  • Linaset, a.s.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Úpice
  • BP Lumen s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Liberec
  • SPELDE s.r.o.
  • 16 280 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Písek
  • Miroslav Švec
  • 120 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 27. dubna
  • Trutnov
  • EMERGE, a.s.
Zveřejněno: 4. července
  • Znojmo
  • TOS ZNOJMO, akciová společnost
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Jindřichův Hradec
  • DAMVEL JH s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Sezimovo Ústí
  • George Bohlenberger
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Mladá Boleslav
  • ACCUMALUX M.B. s.r.o.
Zveřejněno: 29. května
  • Louny
  • AGROFIM CZECH s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Starý Plzenec
  • M A W I 3000, spol. s r.o.
Zveřejněno: 4. října
  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 30 930 – 40 320 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Blansko
  • S.M.K., a.s.
  • od 35 000 Kč
  • Letovice
  • Masarykova střední škola Letovice,…
  • 15 770 – 22 990 Kč

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ akce angličtina auto den dokumentace email hledám hodnocení interní inzerát IT kandidát místo nad Sázavou náplň práce ohodnocení penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovník pro zaměstnance připojištění příspěvek řízení sklad společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc uchazeč vedení vedoucí výkon vzdělání zaměstnanec zkušenosti znalost Žďár Žďár nad Sázavou životopis dohody dokument dovolené finanční firemní koordinace materiál místo výkonu práce náplň národní navíc oblast operátoři PC penzijní PR profi projekt příležitost příprava schopnost systém technické výrobní výše zaměstnanecký závod zkušenost zvýšení