TECHNOLOG

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zákupy
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Vytváření pracovních postupů
  • Nastavování a optimalizace výrobních parametrů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Hledání úspor
  • Spolupráce s údržbou ohledně náhradních dílů, vylepšování strojů
  • Spolupráce s projektovým oddělením na nových projektech

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Všeobecná orientace v oboru strojního zařízení
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office
  • Znalost programu Autocad výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní automobilové společnosti
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvky na dopravu, stravenky)

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0009)

  • Praha
  • 100 CZK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. ledna
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • LETASOL, spol. s r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Rotava
  • ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Žďár nad Sázavou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 10. října
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Brandýs nad Orlicí
  • C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
  • 21 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Rumburk
  • Ventos Energy Solutions, a.s.
  • 15 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Olomouc
  • OL-STEEL CZE s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Pardubice
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Zlín
  • ZPS - MECHANIKA, a. s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • ŽĎAS, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Prostějov
  • DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Lety, Písek
  • Autometal, spol. s r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Fryčovice
  • BORCAD cz s.r.o.
Zveřejněno: 12. prosince
  • Bruntál
  • OSRAM Česká republika s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Velká Británie a Severní Irsko
  • BLU GLOBAL UK LIMITED
  • 60 000 – 69 999 Kč
Zveřejněno: 21. října
  • Brno
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna…
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Rajhrad
  • SMERO, spol. s r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Jistebník
  • Vladimír Mamula
  • 15 000 – 17 999 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Děčín, Mladá Boleslav, Mělník, Ústí nad Labem

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

auto automobil benefit benefity Bor den e-mail EU hledám hodnocení HR IT kandidát mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce nová Office ohledně ohodnocení plat pohovor postup požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe prostředí růst řízení společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky uplatnění uživatelská znalost všeobecná výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost CAD díl finanční informace jazyk kontakt náplň národní německé obor oddělení osobní PC PR proces procesů profesní program projekt projektový průmysl případ příspěvky rok stav stroj technické technolog uživatel výrobní zaměstnanecké zkušenost