Specialista/ka Zákaznické Linky - Fakturant, Nákupčí

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jaroměř
Firma Luboš Kosinka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 18.000 – 22.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici: SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY – FAKTURANT, NÁKUPČÍ

Náplň práce:

  • vyřizování příchozích hovorů a e-mailů zákazníků
  • řešení zákaznických otázek spojených s využíváním produktů a služeb
  • předvídat a předcházet případným stížnostem a nepříjemným zákaznickým situacím
  • starost o stávající velkoobchodní zákazníky
  • objednávání zboží dle jednotlivých dodavatelů
  • práce s FS POHODA.
  • fakturace s FS pohoda
  • práce EXCEL, WORLD

Požadavky:

  • přátelské jednání se zákazníky
  • odpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • výborná znalost práce s výpočetní technikou
  • základní znalost AJ a PJ, flexibilita
  • ochota učit se novým věcem
  • dobré komunikační schopnosti.
  • rychlé psaní na PC

Zaměstnavatel nabízí:

příjemné pracovní prostředí a kolektiv
příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji
možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.