Obsluha CNC stroje až 185 Kč/hod. Pelhřimov

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)
Lokalita Pelhřimov
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 185 Kč
Kontakt Personál, zobrazit tel. číslo

Jsi spolehlivý a samostatný pracant? V technických výkresech se vyznáš na výbornou?

Požadujeme

  • SOU s vyučením v oboru nebo odpovídající praxi
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Schopnost čtení v technické dokumentaci a zkušenosti s měřidly
  • Základní znalost práce na PC

Nabídka

  • U nás můžeš očekávat základní mzdu až 155,–/hod a bonusy
  • Třísměnný provoz – ranní/odpolední/noční
  • Příplatky za práci o víkendu, v noci, ve svátek i přesčas
  • Vážíme si našich pracovníků, proto Ti poskytneme zálohy

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC stroje
  • Kontrola výrobků
  • Práce s ohraňovacími nebo děrovacími nástroji
  • Obrábění vnějších i vnitřních povrchů
  • Čtení výrobních výkresů, následné zadávání dat

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat na tel.: zobrazit tel. číslo nebo na email: personal@abzakovo.eu

Máte zájem o tuto nabídku?